Levelező versenyekre nevezett tanulók:

1.t.osztály

 

     Verseny neve

Tantárgyak

Tanulók

Szivárvány

magyar

Varga Vivien

Wöller Tamás

Kovács Levente

Farkas Nelli

Suli-Guru

magyar

Deák Angelina

Sándor Jázmin

Németh Virág

Wöler Tamás

Sudoku bajnokság

Logikus gondolkodás

Wöller Tamás

 

 

Pintér László

 

 

Csonka Noémi

 

 

Szalma Dominik

Szivárvány

matematika

Wöller Tamás

 

 

Kovács Levente

 

 

Varga Vivien

Szivárvány

környezetismeret

Wöller Tamás

 

 

Kovács Levente

 

 

Varga Vivien

Suli-guru

matematika

Wöller Tamás

 


 

2.t osztály

     Verseny neve

Tantárgyak

Tanulók

Szivárvány

magyar nyelv

matematika

környezetismeret

Gémes Anasztázia

Bódi József

Török Vivien

Szalontai Róbert

Horváth Gergő

Tóth Dzsenifer

Herczeg Lili

Kieta Dóra

Sándor Szilárd

Benyó Zoltán

Borek Benjamin

Nagy András

Mursa Alexandra

SULI-GURU

magyar nyelv

Török Vivien

SULI-GURU

magyar irodalom

Lóczi Viktor

Horváth Gergő

Török Vivien

SULI-GURU

matematika

Szalontai Róbert

Harmatcsepp

Katolikus Iskolák Alsós Tanulmányi Versenye

magyar nyelv

Nagy András

Mursa Alexandra

Török Vivien

Zsigmond Katrin

Harmatcsepp

Katolikus Iskolák Alsós Tanulmányi Versenye

magyar irodalom

Török Vivien

Harmatcsepp

Katolikus Iskolák Alsós Tanulmányi Versenye

matematika

Sándor Szilárd

Horváth Gergő

Nagy-György Levente

Török Vivien

Mursa Alexandra

Nagy András

Kaméleon Olvasóklub

magyar irodalom

Nagy András

Mursa Alexandra

Zsigmond Katrin

„7mérföldes csizmában heted7 határon át”

Országos Mesevetélkedő

 

magyar irodalom

Sándor Szilárd

Nagy-György Levente

Török Vivien

Horváth Gergő

Zsigmond Katrin

Borek Benjamin

Lóczi Viktor

Nagy András

Soduku

matematika

Nagy András, Szalontai Róbert

 


 

3.t.osztály

 

     Verseny neve

Tantárgyak

Tanulók

Szivárvány

Matematika

Brachna Vivien

Deák Patrik

Ferencsik Mónika

Gruján Evelin

Kádár Dorina

Kopasz Melinda

Kósa János

Ménesi Martin

Nagy-György Olivér

Németh Szabolcs

Pál Olivér

Surányi István

Surányi Sándor

Szeder Zsanett

Takács Andor

Tiszai Zoltán

Tóth Mária

Wöller Lili

Harmatcsepp

Matematika

Ferencsik Mónika

Gruján Evelin

Kopasz Melinda

Surányi István

Surányi Sándor

Wöller Lili

 

Harmatcsepp olvasás

magyar

Kopasz Melinda, Gruján Evelin Anna, Wöller Lili, Surányi István

Harmatcsepp nyelvtan

magyar

Gruján Evelin Anna, , Surányi Sándor Ferencsik Mónika

Szivárvány Kis nyelvész

magyar

 

Brachna Vivien

Deák Patrik

Ferencsik Mónika

Gruján Evelin

Kádár Dorina

Kopasz Melinda

Kósa János

Ménesi Martin

Nagy-György Olivér

Németh Szabolcs

Pál Olivér

Surányi István

Surányi Sándor

Szeder Zsanett

Takács Andor

Tiszai Zoltán

Tóth Mária

Wöller Lili

 

Böngész olvasás

magyar

Kopasz Melinda, Gruján Evelin Anna, Wöller Lili, Surányi István, Ferencsik Mónika, Németh szabolcs, Pál Olivér, Deák Patrik, Brachna Vivien, Surányi Sándor, Szeder Zsanett, Nagygyörgy Olivér, Kádár Dorina, Ménesi Martin, Tiszai Zoltán

nyelvÉSZ

magyar

Surányi Sándor, Surányi István, Wöller Lili, Gruján Evelin Anna, Kopasz Melinda

Hétmérföldes csizmában mesevetélkedő

magyar

Kopasz Melinda, Gruján Evelin Anna, Wöller Lili, Surányi István, Ferencsik Mónika, Németh szabolcs, Pál Olivér, Deák Patrik, Brachna Vivien, Surányi Sándor, Szeder Zsanett, Nagygyörgy Olivér, Tóth Mária, Tiszai Zoltán, Ménesi Martin,Kádár Dorina

Kaméleon olvasóklub

magyar

Gruján Evelin Anna, Wöller Lili

 

 


 

4.t osztály

 

     Verseny neve

Tantárgyak

Tanulók

Harmatcsepp (országos,levelező)

Magyar-szövegértés

Adorjányi Zóra, Kis Melissza , Terhes Dominik

Harmatcsepp (országos, levelező)

Magyar nyelvtan

Gellért Gréta, Rácz Tamás , Jó Melinda

Szivárvány (országos, levelező)

Magyar nyelv és irodalom)

Terhes Dominik, Rácz Tamás , Jó Melinda

Böngész (országos levelező)

Magyar-szövegértés

Adorjányi Zóra, Adorjányi Kíra, Kis Melissza

Böngész (országos levelező)

Magyar nyelvtan

Gellért Gréta, Jó Melinda, Rácz Tamás

Mesevetélkedő (országos)

Magyar nyelv és irodalom

Adorjányi Kíra, Adorjányi Zóra, Rácz Tamás, Jó Melinda

Böngész

környezetismeret

Terhes Dominik, Gellért Gréta, Kis Melissza, Jó Melinda, Rácz Tamás, Adorjányi Zóra

Harmatcsepp

matematika

Terhes Dominik, Nagy-György Bence, Jó Melinda, Gellért Gréta, Rácz Tamás

Szivárvány

matematika

Jó Melinda, Rácz Tamás, Terhes Dominik

környezetismeret

Jó Melinda, Rácz Tamás, Terhes Dominik, Ménesi Csaba, Nagy Dominika

SUDOKU

matematika

Domonyi Ramón, Terhes Dominik, Kis Melissza, Gellért Gréta, Nagy-György Bence, Rácz Tamás, Adorjányi Zóra, Adorjányi Kíra, Petrovics Krisztofer

 


 

A tanév során elért eredményeink:

1.t osztály Majóné Csapó Erzsébet

verseny időpontja /év.hó.nap./

verseny pontos megnevezése

 típusa

tanuló neve

osztálya

eredménye

tantárgy

 

2014. okt.16.

Mosolygó fogacskák rajzpályázat

országos

1t

1.t

nyertes

rajz

2014. nov.17

Mesemondó vereny

városi

Pintér László

1.t

r.v.

magyar

2015. febr.9.

Vermondó verseny Szeged

megyei

Námeth Virág

1.t

r.v.

magyar

2015. márc.6.

Városi versmondó verseny

városi

Németh Virág

1.t

r.v.

magyar

Szivárvány

országos lev.

Varga Vivien

1.t

r.v.

magyar

Wöller Tamás

1.t

r.v.

magyar

Kovács Levente

1.t

r.v.

magyar

Farkas Nelli

1.t

r.v.

magyar

Suli Guru

országos lev.

Deák Angelina

1.t

2.

magyar

Németh Virág

1.t

2.

magyar

Pintér László

1.t

2.

magyar

Wöller Tamás

1.t

2.

magyar

Szent Ferenc rajzpályázat

iskolai

1.t

1.t

r.v.

rajz

Sándor Jázmin

1.t

2.

rajz

 

      


 

 1.t osztály Molnárné Baranyai Éva

verseny időpontja /év.hó.nap./

verseny pontos megnevezése

 típusa

tanuló neve

osztálya

eredménye

tantárgy

 

Varga Vivien

1

mat

Farkas Nelli

1

mat.

Kovács Levente

1

mat.

Szept-márc.

Szivárvány

levelező

Wöller Tamás

1

körny.

Varga Vivien

1

körny.

Farkas Nelli

1

körny.

Kovács Levente

1

körny.

Szept-márc.

Sudoku-megyei

levelező

Wöller Tamás

1

Pintér László

1

Szalma Dominik

1

Csonka Noémi

1

 


 

2.t osztály  Tóvizi Kitti

verseny időpontja /év.hó.nap./

verseny pontos megnevezése

 típusa

tanuló neve

osztálya

eredménye

tantárgy

 

2015.05.09

Katolikus Iskolák Harmatcsepp

Alsós Tanulmányi Versenye

országos

Zsigmond Katrin

2.t

6.

magyar ny.

2015.05.25

SULI-GURU

országos

Török Vivien

2.t

6.

magyar i.

2015.05.25

SULI-GURU

országos

Horváth Gergő

2.t

9.

magyar i.

2015.05.25

SULI-GURU

országos

Lóczi Viktor

2.t

11.

magyar i.

2015.05.25

SULI-GURU

országos

Török Vivien

2.t

3.

magyar ny.

2015.06.04

Kaméleon Olvasóklub

országos

Nagy András

2.t

2.

magyar i.

2015.06.04

Kaméleon Olvasóklub

országos

Mursa Alexandra

2.t

3.

magyar i.

2015.06.04

Kaméleon Olvasóklub

országos

Zsigmond Katrin

2.t

4.

magyar i.

 

 

 

 

 

 

 

2015.04.15

Országos Honismereti

Tanulmányi Verseny

megyei

Vigh Bence Bendegúz

5.t

1

hon-és népi.

2015.04.15

Országos Honismereti

Tanulmányi Verseny

megyei

Csonka Roland Dávid

5.t

13.

2015.04.15

Országos Honismereti

Tanulmányi Verseny

országos

Vigh Bence Bendegúz

5.t

12.

2015.04.15

Országos Honismereti

Tanulmányi Verseny

országos

Csomor Richárd

5.t

1.

2015.04.15

Országos Honismereti

Tanulmányi Verseny

országos

Juhász Fanni

5.t

1.

 


 

2.t osztály Frankó Zoltán

verseny időpontja /év.hó.nap./

verseny pontos megnevezése

 típusa

tanuló neve

osztálya

eredménye

tantárgy

 

2014. okt. –

2015. ápr.

Harmatcsepp- matematika

országos

Török Vivien

2.t

részt vett

matematika

2014. okt. –

2015. ápr.

Harmatcsepp- matematika

országos

Mursa Alexandra

2.t

részt vett

matematika

2014. okt. –

2015. ápr.

Harmatcsepp- matematika

országos

Sándor Szilárd

2.t

részt vett

matematika

2014. okt. –

 2015. ápr.

Harmatcsepp- matematika

országos

Zsigmond Katrin

2.t

részt vett

matematika

2014. okt. –

2015. ápr.

Harmatcsepp- matematika

országos

Nagy-György Levente

2.t

részt vett

matematika

2014. okt. –

2015. ápr.

Harmatcsepp- matematika

országos

Nagy András

2.t

részt vett

matematika

2014. okt. –

 2015. ápr.

Suliguru - matematika

országos

Szalontai Róbert

2.t

17.

matematika

2014. ápr.

Városi matematika verseny

Szalontai Róbert

2.t

12.

matematika

2015. ápr.

Városi matematika verseny

Nagy András

2.t

9.

matematika

2014. okt. - 2015. ápr.

Teki-Totó

országos

Nagy-György Levente

2.t

részt vett

matematika

2014. okt. - 2015. ápr.

Teki-Totó

országos

Horváth Gergő

2.t

részt vett

matematika

2014. okt. - 2015. ápr.

Teki-Totó

országos

Kieta Dóra

2.t

részt vett

matematika

 


 

3.t osztály Haluska Zoltánné

verseny időpontja /év.hó.nap./

verseny pontos megnevezése

 típusa

tanuló neve

osztálya

eredménye

tantárgy

 

XI.25.

Mesemondó verseny

városi

Gruján Evelin

3.t

rv

magyar

II.19.

nyelvÉsz

iskolai

Surányi István

3.t

tj

magyar

Surányi Sándor

3.t

tj

magyar

Kopasz Melinda

3.t

tj

magyar

III.9.

Versmondó

városi

Kopasz Melinda

3.t

rv

magyar

Wöller Lili

3.t

rv

magyar

II.9.

Egyházmegyei szavalóverseny

megyei

Gruján Evelin Anna

3.t

rv

magyar

III.27.

nyelvÉSZ

megyei

Surányi Sándor

3.t

14.

magyar

Surányi István

3.t

17.

magyar

Kopasz Melinda

3.t

23.

magyar

III.20.

Hétmérföldes csizmában mesevetélkedő

területi

Surányi István

3.t

2.

magyar

Surányi Sándor

3.t

2.

magyar

Kopasz Melinda

3.t

2.

magyar

Gruján Evelin Anna

3.t

2.

magyar

III.20.

Hétmérföldes csizmában mesevetélkedő

területi

Ferencsik Mónika

3.t

4.

magyar

Szeder Zsanett

3.t

4.

magyar

Brachna Vivien

3.t

4.

magyar

Wöller Lili

3.t

4.

magyar

IV.10.

Helyesírási verseny

városi

Surányi Sándor

3.t

5.

magyar

V.6.

Kazinczy szépkiejtési verseny

városi

Surányi Sándor

3.t

rv

magyar

V.9.

Harmatcsepp

országos

Ferencsik Mónika

3.t

7.

magyar

Harmatcsepp

országos

Gruján Evelin Anna

3.t

4.

magyar

Harmatcsepp

országos

Gruján Evelin Anna

3.t

5.

magyar

Harmatcsepp

országos

Kopasz Melinda

3.t

4.

magyar

Harmatcsepp

országos

Surányi Sándor

3.t

2.

magyar

Harmatcsepp

országos

Surányi Sándor

3.t

7.

magyar

Harmatcsepp

országos

Wöller Lili

3.t

6.

magyar

V. 18.

Böngész

országos

Surányi Sándor

3.t

4.

magyar

országos

Surányi István

3.t

4.

magyar

országos

Kopasz Melinda

3.t

4.

magyar

országos

Wöller Lili

3.t

6.

magyar

országos

Kádár Dorina

3.t

6.

magyar

országos

Szeder Zsanett

3.t

6.

magyar

országos

Brachna Vivien

3.t

4.

magyar

országos

Ferencsik Mónika

3.t

4.

magyar

országos

Gruján Evelin Anna

3.t

4.

magyar

országos

Németh Szabolcs

3.t

10.

magyar

országos

Pál Olivér

3.t

10.

magyar

országos

Nagygyörgy Olivér

3.t

10.

magyar

országos

Ménesi Martin

3.t

12.

magyar

országos

Deák Patrik

3.t

12.

magyar

országos

Tiszai Zoltán

3.t

12.

magyar

VI. 9.

Kaméleon

megyei

Gruján Evelin Anna

3.t

1.

magyar

Wöller Lili

3.t

4.

magyar

 


 

3.t osztály Pappné Lencsés Andrea

verseny időpontja /év.hó.nap./

verseny pontos megnevezése

 típusa

tanuló neve

osztálya

eredménye

tantárgy

 

2014.okt.6.

Rajzpályázat-

Szent Ferenc

iskolai

Brachna Vivien

3.t

rv

rajz

Gruján Evelin

3.t

1.

 

 

 

 

 

 

 

Deák Patrik

3.t

rv

Kopasz Melinda

3.t

rv

Surányi István

3.t

3.

Surányi Sándor

3.t

4.

Wöller Lili

3.t

4.

2014.dec.

Rajzpályázat- Karácsonyi   történet

városi és

Gruján Evelin

d

rajz

térségi

Deák Patrik

3.t

d

Kopasz Melinda

3.t

rv

Surányi István

3.t

rv

Surányi Sándor

3.t

rv

Szeder Zsanett

3.t

rv

Tóth Mária

3.t

rv

Wöller Lili

3.t

rv

Brachna Vivien

3.t

rv

2015.febr.20.

Zrínyi Ilona matematika verseny

megyei

Surányi Sándor

3.t

2.

mat.

2015.febr.28.

Orchidea Pangea matematika verseny

megyei

Surányi Sándor

3.t

rv

mat.

2015.ápr.18.

Városi és térségi matematika verseny

városi és

Surányi Sándor

3.t

4.

mat.

térségi

Surányi István

3.t

5.

mat.

Kopasz Melinda

3.t

10.

mat.

2015.máj.13.

Megyei matematika verseny

megyei

Surányi Sándor

3.t

6.

mat.

Surányi István

3.t

17.

mat.

2015.máj.18.

Harmatcsepp

országos

Kopasz Melinda

3.t

5.

mat.

Surányi István

3.t

2.

mat.

 


 

4.t osztály Szabó Gizella

verseny időpontja /év.hó.nap./

verseny pontos megnevezése

 típusa

tanuló neve

osztálya

eredménye

tantárgy

 

 11.25.

Mesemondó verseny

Városi és

térségi

Adorjányi Zóra

4.

rv.

magyar

12.

Rajzpályázat:

 „Karácsonyi történet”

Városi és

térségi

16 tanuló

4.

rv.

rajz

09.márc

Vers- és prózamondó verseny

Városi és

térségi

Adorjányi Zóra

4.

rv.

magyar

11.ápr

Fogalmazási-és rajzpályázat :

 A magyar kultúra napja

iskolai

Elek Rita

4.

1.

magyar

Terhes Dominik

3.

magyar

10.ápr

Helyesírási verseny

Városi és

Rácz Tamás

6.

magyar

térségi

22.ápr

Rajzpályázat: „A víz érték!”

megyei

16 tanuló

rv.

rajz

09.-

Szivárvány:

 Magyar nyelv és irodalom

országos

3 tanuló

rv.

magyar

11.

Harmatcsepp” Országos

 levelezőverseny:

 Magyar nyelv és irodalom

országos

Gellért Gréta

6.

magyar ny.

Jó Melinda

10.

magyar ny.

10.-

Böngész” Országos levelezőverseny :

országos

Gellért Gréta,

2.

magyar ny.

Magyar nyelv és irodalom

Rácz Tamás

2.

magyar ny.

Jó Melinda

2.

magyar ny.

Kis Melissza,

5.

magyar i.

Adorjányi Zóra

5.

magyar i.

Adorjányi Kíra

5.

magyar i.

04.máj

Rajzpályázat: „Szeretem Makót!”

Városi és

Nagy Dominika

5.

rajz

térségi

Kazinczy szépkiejtési verseny

Városi és

térségi

Gellért Gréta,

6.

magyar i.

06.máj

megyei

Gellért Gréta,

rv.

magyar i.

16.ápr

Országos Mesevetélkedő

térségi

Adorjányi Zóra

1.

magyar i.

Adorjányi Kíra

1.

magyar i.

Rácz Tamás

1.

magyar i.

Jó Melinda

1.

magyar i.

 04.20.

Országos Mesevetélkedő

megyei

Adorjányi Zóra

3.

magyar i.

Adorjányi Kíra

3.

magyar i.

Rácz Tamás

3.

magyar i.

Jó Melinda

3.

magyar i.

2015.06.04

Könyves Akadályverseny

Városi

osztály

2.

magyar

 

 

 

 


 

4.t osztály Dr. Kocsubéné Bökfi Éva

verseny időpontja /év.hó.nap./

verseny pontos megnevezése

 típusa

tanuló neve

osztálya

eredménye

tantárgy

 

okt. - márc.

 SUDOKU                

levelező

Adorjányi Zóra

4.t

matematika

döntő

Adorjányi  Kíra

döntő

Domonyi Ramón

döntő

Gellért Gréta

döntő

Jó Melinda

Nagy-György Bence

döntő

Kis Melissza

Rácz Tamás

döntő

Petrovics Krisztofer

döntő

Terhes Dominik

okt.- márc.

Harmatcsepp országos

levelező

Gellért Gréta

4.t

matematika

Jó Melinda

Nagy-György Bence

Rácz Tamás

Terhes Dominik

okt.-ápr.

Szivárvány országos

levelező

Jó Melinda

4.t

matematika

Rácz Tamás

Terhes Dominik

Jó Melinda

körny.

Rácz Tamás

Terhes Dominik

Ménesi Csaba

Nagy Dominika

febr.

Orchidea Pangea országos

levelező

Balázs Ivett

4.t

matematika

Domonyi Ramón

Gellért Gréta

Jó Melinda

Adorjányi Zóra

Kis Melissza

Komáromi Zoltán

Nagy-György Bence

Rácz Tamás

Petrovics Krisztofer

Terhes Dominik

2015.04.20

Városi és Térségi matematika

Jó Melinda

4.t

2.

matematika

Adorjányi Zóra

7.

Kis Melissza

18.

2015.05.13

Varga Tamás Megyei matematika

megyei

Jó Melinda

feb.

Zrínyi Ilona matematika

megyei

Gellért Gréta

4.t

matematika

Kis Melissza

Rácz Tamás

114.

Terhes Dominik

151.

Petrovics Krisztofer

okt.- máj.

BÖNGÉSZ levelező csapatverseny

országos

Kis Melissza

4.t

3.

körny.

Jó Melinda

3.

Rácz Tamás

3.

Adorjányi Zóra

3.

Gellért Gréta

3.

Terhes Dominik

3.

2015.06.04

Könyves akadályverseny

városi

egész osztály

4.t

2.

irodalom

könyvtár